• Zaczynamy przygodę z basenem :)

W bieżącym roku szkolnym klasy młodsze- 2b i 3b oraz dwie klasy piąte będą realizowały zajęcia rozwijające sprawność fizyczną w miejskim Aqua Planet. Pływanie to jeden z najzdrowszych sportów! Trzymamy kciuki za naszych uczniów życząc wszystkim wspaniałych wrażeń :)

• Witamy Nowy Rok Szkolny 2024/2025

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Wakacje dobiegły końca, a my z uśmiechem wracamy do szkolnych ławek! To był czas pełen przygód, odpoczynku i niezapomnianych wspomnień. Mamy nadzieję, że wracacie z nową energią i zapałem do nauki.

Od tego roku funkcję Dyrektora naszej szkoły obejmuje pan Łukasz Matusik. Wierzymy, że pod jego kierownictwem nasza szkoła będzie miejscem przyjaznym dla uczniów oraz całej społeczności szkolnej, będzie szkołą, w której każdy rozwinie swoje skrzydła.

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Kochani Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Dziś nadszedł ten wyjątkowy dzień, na który wszyscy czekaliśmy – zakończenie roku szkolnego!

Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu z Was za ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie przez cały rok. Dziękujemy nauczycielom za ich pasję i nieustanne wsparcie, uczniom za wytrwałość i zapał do nauki, a rodzicom za nieocenioną pomoc i motywację. Podczas akademii, przygotowanej przez klasy trzecie i czwarte wraz z wychowawczyniami, zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrodzono wyjątkowych trzecioklasistów, doceniono wybitnych sportowców oraz czytelników naszej szkoły. Wręczono listy gratulacyjne rodzicom, którzy w całym roku szkolnym angażowali się w życie klas i szkoły. Uroczystość uświetniły dzieci i młodzież tańcząca w Studio Tańca Iluzja Joanna Gędoś.

• Podsumowanie XVII edycji Konkursu „Świetlik”

17 czerwca w naszej szkole odbyło się podsumowanie tegorocznej, siedemnastej edycji, Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej ,,Świetlik''. Do testu konkursowego sprawdzającego wiedzę ogólnoprzyrodniczą w marcu bieżcego roku, przestąpiło łącznie 26 uczniów naszej szkoły. Siedmioro uczestników to uczniowie klas 1-3, pozostali to dzieci z klas 4-7.

• SPOTKANIE RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że spotkanie Rodziców klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 z Dyrektorem szkoły oraz wychowawcami, odbędzie się 18 czerwca 2024 roku /wtorek/ o godzinie 17.00.

Zapraszamy.

• Kwiaty dla naszych MAM

W poniedziałkowy poranek sala plastyczna zamieniła się w pracownię florystyczną. Uczniowie klasy 4a pod kierunkiem Pań Zofii Nowotarskiej i Krystyny Malczyk z Koła Gospodyń z Sierszy przygotowali kosze kwiatów dla mam. Barwne, precyzyjnie wykonane kwiaty z bibuły wypełniły wiklinowe koszyki. Wykonane pod kierunkiem instruktorek prace, bedą doskonałym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Mamy.

• Sukcesy w powiatowych konkursach plastycznych

Z dumą informujemy, że nasi uczniowie z klasy 2a i 4b zostali laureatami w konkursach powiatowych.

Zosia Dąbek oraz Hania Kramarczyk zdobyła nagrodę w V Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „ Dla mojej Mamy”.

Adrian Mrowiec został nagrodzony w X Powiatowym Konkursie Czytelniczko - Plastycznym pt. „ Moja ulubiona książka z biblioteki szkolnej”.