• Powiatowe Igrzyska Dzieci w pływaniu

• Pływanie indywidualne w ramach Igrzysk Dzieci MSZS na szczeblu powiatu w dniu 25 stycznia 2023 r. zakończone sukcesem. Dziewczęta szkoł podstawowych dzielnie rywalizowały na dystanie 50 m stylem dowolnym. Reprezentantki naszej szkoły wypadły się znakomicie. Antonina Dudek z kl. 6B zajęła 3 miejsce
            i awansowała do zawodów wojewódzkich, Aleksandra Kurek z kl. 5A zajęła wysoką 5 lokatę. Wielkie brawa dla dziewcząt, trzymamy kciuki za udany występ w kolejnym etapie.

• Wyniki konkursu językowego 'Forget-Me-Not'

• W dniu 25 stycznia 2023 r. odbyło się ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ’FORGET ME NOT’ pod patronatem czasopisma ,,Języki obce w szkole’’. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie   klas 5-8. Głównym celem konkursu jest promowanie czytelnictwa w języku angielskim jako doskonałej metody poszerzania umiejętności językowych. Najwyższy wynik w szkole i dyplom uznania organizatorów konkursu uzyskała uczennica klasy 6B Katarzyna Zielonka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrych wyników i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

• Małopolski Konkurs Biblijny

• Dnia 16 stycznia 2023 roku, uczeń klasy 8A - Oliwier Wolak uczestniczył w Małopolskim Konkursie Biblijnym z Ewangelii św. Jana. Był to etap rejonowy. Życzymy powodzenia i dostania się do Etapu Wojewódzkiego.

• MINI PROJEKT JĘZYKOWY KLASY 5A

• W trakcie zajęć języka angielskiego uczniowie klasy 5a, rozpoczęli realizację mini projektu językowego, zatytułowanego - LIGHTS! CAMERA! ACTION! Raz w miesiącu, planowana jest premiera kolejnego odcinka serii filmików. W każdym epizodzie, uczniowie będą odgrywać scenki rodzajowe, utrwalające słownictwo i zwroty komunikacyjne, przerabiane na lekcjach języka angielskiego. Samodzielnie przygotują plan zdjęciowy i zrealizują nagrania. W czasie zajęć będą korzystali z wyposażenia audio-wideo, zakupionego w ramach projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. ​​​​​ Zapraszamy na pierwszy odcinek, w którym przy okazji świątecznych zakupów uczniowie odwiedzili sklep odzieżowy.

• Udział uczniów naszej szkoły w małopolskich kuratoryjnych konkursach przedmiotowych

•  W październiku i  listopadzie uczniowie  naszej szkoły przystąpili do szkolnego etapu konkursów przedmiotowych  w roku szkolnym 2022/2023 dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego, organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie rozwiązywali testy z języka polskiego, historii, matematyki, chemii, biologii, języka angielskiego i religii. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się się czworo uczniów klasy 8a:

• Małopolski Konkurs Matematyczny: Aleksander Brzozowski i Marcin Zastawnik
            • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego: Marcin  Zastawnik
            • Małopolski Konkurs Biologiczny : Leon Dudek
            • Małopolski Konkurs Chemiczny: Leon Dudek
            • Małopolski Konkurs Języka Polskiego : Hanna Banaszak

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.