• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Kochani Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Dziś nadszedł ten wyjątkowy dzień, na który wszyscy czekaliśmy – zakończenie roku szkolnego!

Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu z Was za ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie przez cały rok. Dziękujemy nauczycielom za ich pasję i nieustanne wsparcie, uczniom za wytrwałość i zapał do nauki, a rodzicom za nieocenioną pomoc i motywację. Podczas akademii, przygotowanej przez klasy trzecie i czwarte wraz z wychowawczyniami, zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrodzono wyjątkowych trzecioklasistów, doceniono wybitnych sportowców oraz czytelników naszej szkoły. Wręczono listy gratulacyjne rodzicom, którzy w całym roku szkolnym angażowali się w życie klas i szkoły. Uroczystość uświetniły dzieci i młodzież tańcząca w Studio Tańca Iluzja Joanna Gędoś.

Wasze starania i wysiłki zaowocowały wspaniałymi osiągnięciami i niezapomnianymi chwilami. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Życzymy Wam wspaniałych, pełnych radości i relaksu wakacji. Niech będą one czasem beztroski, nowych przygód i niezapomnianych wspomnień!

Do zobaczenia we wrześniu, pełni energii i gotowi na nowe wyzwania!

Wesołych wakacji!