• Życzenia na wakacje

• Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP nr 5 w Trzebini.

• W piątek 23 czerwca odbyła się akademia kończąca rok szkolny 2022/2023.

W trakcie uroczystości Pani Dyrektor Adriana Waśnik wręczyła świadectwa z wyróżnieniem dla najzdolniejszych uczniów klas 4-8. W tym roku prymusi naszej szkoły zamiast tradycyjnych nagród książkowych, otrzymali bony podarunkowe. Ta forma uhonorowania najlepszych uczniów, zainicjowana przez Radę Rodziców, umożliwi naszym prymusom zakup pomocy dopasowanych do ich indywidualnych upodobań i zainteresowań.  W czasie akademii wręczono  również medale dla drużyn sportowych, które w tym roku wywalczyły wysokie miejsca na zawodach.

W tym dniu składano wyrazy wdzięczności nauczycielom i pracownikom szkoły za ich poświęcenie i cierpliwość.  Pani Dyrektor  wraz z uczniami klasy 3b pożegnała Panią Agatę Siemek- Pająk, dziękując jej za długoletnią pracę.

Dla klasy 8a to był ostatni dzień w naszej szkole. Dostojnie zatańczonym polonezem oraz brawurowo wykonanym humorystycznym występem pt. ,,20 min z życia 8a'' zapisali się na długo w naszej pamięci.

Ósmoklasistom, dzisiaj już absolwentom, dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone w murach naszej szkoły chwile. Życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacji.

Fotorelacja z akademii dostępna na profilu FB szkoły