• "Przerwa na czytanie"

• Dnia 25 października nasza szkoła wzięła udział w III międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej Akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie odbyło się w ramach Miedzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". W biciu rekordu wsparli nas goście: radny powiatowy Janusz Szczęśniak, radni gminy: Barbara Dębiec, Janusz Siemek, Koło Gospodyń Siersza, Przedszkole Samorządowe nr 3, Przedszkole Błękitna Laguna z Sierszy oraz rodzice uczniów. Liczba czytających na przerwie to 257 osób! Serdecznie wszystkim dziękujemy.

• I kto nas tak urządził??? Nasi wspaniali Rodzice!!!

• Serdeczne podziękowania należą się Sponsorom i Rodzicom, którzy czynnie zaangażowali się w wykonanie prac remontowych. Dzięki Państwa działaniu uczniowie klasy V i VI będą zdobywać wiedzę i spędzać czas w pięknie odnowionych salach.​​​​​

Wszystkim serdecznie dziękujemy !

• "Przerwa na czytanie" - bicie rekordu

• Jutro, 25 października 2022 r.(wtorek) o godz. 12:25 w dużej sali gimnastycznej bijemy rekord czytania na przerwie !

Biblioteka szkolna wraz z nauczycielami oraz Samorządem Uczniowskim zaprasza Rodziców Uczniów, Grono Pedagogiczne, Pracowników administracji i obsługi do wzięcia udziału VII Ogólnopolskieji akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. "Przerwa na czytanie". Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała polska czyta dzieciom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji ! Pobijmy rekord czytania na przerwie!

• Pomagajmy zwierzętom

• Wszystkich tych, którzy chcą pomóc bezdomnym zwierzętom w schronisku w Bolesławiu, zachęcamy do odwiedzenia naszej Szkoły. Dary można przynosić  do sali nr 22 (I piętro) do p. J. Malczyk

Przynosić można żywność dla psów i kotów, suchą karmę, saszetki, puszki, makarony, kaszę itp. A także koce, przescieradła, ręczniki, legowiska, obroże, żwirek dla kotów. Zbiórka trwa od 03 do 28 października tego roku. Zachęcamy do podzielenia się „dobrym sercem” z czworonogami!

Nasza szkoła rownież dołącza do akcji.

• Akademia z okazji rozpoczęcia ROKU SZKOLNEGO

• Pierwszy września 2022 r. był dniem szczególnym i uroczystym. W trakcie akademii przygotowanej przez uczniów i wychowawców klas szóstych zinaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym wystąpieniem Pani Adriany Waśnik, która w tym dniu objęła funkcję dyrektora naszej szkoły.  Jak co roku, szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych. Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Fotorelacja z akademii rozpoczynającej rok szkolny na FB